PROKURATURA OKRĘGOWA
w Gorzowie Wielkopolskim

AKT OSKARŻENIA O MORDERSTWO

W dniu 27 listopada 2015 r. Prokuratura Rejonowa w Sulęcinie skierowała do Sądu Okręgowego w Gorzowie Wlkp.  akt  oskarżenia
w sprawie o morderstwo młodej kobiety, której zwłoki ujawniono w dniu 16 lutego 2014r. przy trakcji kolejowej w miejscowości Długoszyn.

W wyniku podjętych działań procesowych i operacyjnych udało się ustalić tożsamość  ofiary, którą okazała się 24 letnia mieszkanka Sulęcina.

W trakcie przeprowadzonego w sprawie śledztwa ustalono i ujęto sprawcę morderstwa, którym okazał się 28 letni mieszkaniec Sulęcina, bliski znajomy pokrzywdzonej, któremu zarzucono również popełnienie przestępstw przeciwko mieniu na szkodę tej samej kobiety .

Mężczyźnie za czyn, którego się dopuścił grozi kara dożywotniego  pozbawienia wolności.

Zawiadomienie w sprawie Ds.588/15

Prokuratura Rejonowa w Sulęcinie, zawiadamia wszystkich pokrzywdzonych w sprawie Ds. 588/15, iż w dniu 29 czerwca 2015r., został przesłany do Sądu Rejonowego w Międzyrzeczu VII Zamiejscowy Wydział Karny z/s w Sulęcinie akt oskarżenia złożony na podstawie art. 335 kpk przeciwko Sebastianowi Hoduniowi podejrzanemu o czyny z art. 286 § 1 kk w zw. z art. 65 § 1 kk i in. popełnione na szkodę wielu osób.